لطفا صبر کنید ...
صفحه در حال بارگذاری می باشد
سه شنبه 13 خرداد 1399  |   |  ورود همکاران  | 
.
حداقل
اخبار
تاریخ: پنجشنبه 4 مهر 1398 نمایش: 316 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
گردهمایی مدیران‌کل، ذیحسابان و روسای اداره توسعه مدیریت و منابع هواشناسی استان‌ها در تهران

گردهمایی مدیران‌کل، ذیحسابان و روسای اداره توسعه مدیریت و منابع هواشناسی استان‌ها با حضور رئیس امور استان‌ها و مناطق سازمان برنامه و بودجه کشور و هیات همراه در سازمان هواشناسی کشور انجام شد.

به گزارش روابط عمومی استان زنجان، نشست هم‌اندیشی جهت اجرای اسناد نشست مدیران استانی و ستادی مرتبط با بند (ج) تبصره (20) ماده واحده قانون بودجه سال 1398 با حضور مدیران‌کل، ذیحسابان و روسای اداره توسعه مدیریت و منابع هواشناسی استان‌ها، رئیس سازمان هواشناسی کشور و معاونین و رئیس امور استان‌ها و مناطق سازمان برنامه و بودجه کشور و هیات همراه یکشنبه 31 شهریور 1398 در سازمان هواشناسی کشور برگزار شد.

در این نشست یک روزه رسول همتی سرپرست اداره کل هواشناسی استان زنجان به همراه فریبرز اکبری مقدم رییس اداره توسعه مدیریت و منابع و محسن شهبازی ذیحساب این اداره کل شرکت داشتند.

امور پرسنلی استان‌ها در خصوص عدم احتساب مدرک تحصیلی و انتصاب و عدم ارتقاء به رتبه بالاتر با توجه به تصمیمات متخذه در کمیته سرمایه انسانی مورخ  28/5/98 سازمان هواشناسی و مباحث مربوط به بررسی نحوه محاسبه خدمات و محصولات در راستای بودجه‌ریزی مبتنی بر عملکرد از جمله مباحثی بود که مورد بررسی قرار گرفت.  

کد: 2438
نویسنده خبر: مدير سايت
 
تصاویر مرتبط
  • گردهمایی مدیران‌کل، ذیحسابان و روسای اداره توسعه مدیریت و منابع هواشناسی استان‌ها در تهران
فایل های مرتبط
امتیاز بندی