لطفا صبر کنید ...
صفحه در حال بارگذاری می باشد
پنجشنبه 15 خرداد 1399  |   |  ورود همکاران  | 
.
حداقل
اخبار
تاریخ: دوشنبه 29 مهر 1398 نمایش: 333 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
جلسه پرسش و پاسخ با حضور سرپرست هواشناسی استان

 جلسه پرسش و پاسخ با حضور سرپرست هواشناسی استان  و کارکنان اداره کل روز پنجشنبه مورخ 98/07/25از ساعت 10 تا 11:15 در محل سالن جلسات اداره کل برگزار گردید.

این جلسه پرسش و پاسخ در راستای لزوم ایجاد شفافیت در فرایندهای مدیریتی و مشارکت کارکنان در امر تصمیم سازی و تصمیم گیری با استفاده از حداکثر دانش و خرد جمعی بر گزار شد.

رسول همتی سرپرست هواشناسی استان در این جلسه با بیان اینکه در بیشتر ادارات و دستگاه های اجرایی و سازمان ها تصمیم گیری نهایی با مدیر دستگاه بوده اما در رویکرد جدید مدیریتی دستگاه یا سازمانی موفق است که کارکنان تصمیم گیرنده بوده و مدیر دستگاه ناظر و پیگیری کننده خواسته های کارکنان باشد.

سرپرست هواشناسی استان افزود: در رویکرد جدید مدیریتی حرکت به صورت سلسه مراتبی بوده و سطوح تصمیم گیری در تمام سطح سازمان و ادارات متمرکز نبوده بلکه بصورت لایه لایه می باشد.

همتی در این جلسه مطالبی در خصوص صدور پست به 9 نفر از کارکنان در 6 ماه اول سال 1398 توضیحاتی بیان داشته و در ادامه وضعیت مالی اداره کل تشریح نمود.

سپس به سوالات کارکنان حاضر در این جلسه که بیشتر در زمینه ارتقاء شغلی، دوره های آموزشی بدو استخدام و وضعیت استخدامی کارکنان قراردادی بود، پاسخ داده شد.

کد: 2450
نویسنده خبر: هواشناسی زنجان
 
تصاویر مرتبط
  • جلسه پرسش و پاسخ با حضور سرپرست هواشناسی استان
  • جلسه پرسش و پاسخ با حضور سرپرست هواشناسی استان
امتیاز بندی