لطفا صبر کنید ...
صفحه در حال بارگذاری می باشد
شنبه 10 خرداد 1399  |   |  ورود همکاران  | 
.
حداقل
اخبار
تاریخ: شنبه 7 دی 1398 نمایش: 245 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
دیدارمدیرکل هواشناسی استان زنجان با امام جمعه و نماینده محترم ولی فقیه در استان

اعضای شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان زنجان به مناسبت هفته حمل و نقل،روز پنجشنبه 5 دی 98 با امام جمعه و نماینده محترم ولی فقیه در استان دیدار کردند.

 به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان زنجان، رسول همتی مدیرکل هواشناسی به همراه اعضای شورا با آیت الله خاتمی نماینده محترم ولی فقیه در استان ملاقات کردند.

در این نشست مدیران کل راه و شهرسازی، راهداری و حمل و نقل جاده ای و هواشناسی به ارایه عملکرد دستگاههای خود پرداختند.

در این دیدار رسول همتی باارائه گزارشی از عملکرد هواشناسی استان زنجان طی 9 ماه گذشته، گفت: افزایش 12 برابری اعتبارات عمرانی نسبت به سال گذشته، ترسیم نقشه راه هواشناسی استان، ارتقاء مدت زمان پیش بینی ها از سه روز به پنج روزه و رفع مشکل گاز شهرستان خرمدره از نظر بازنگری طبقه بندی اقلیمی را از مهمترین فعالیت های این اداره کل بوده است.

همتی بیان داشت: با همراهی مسئولین محترم استان می توان در آینده نزدیک شاهد ارتقاء هواشناسی در سطح استان زنجان از جمله تاسیس ایستگاه های هواشناسی در مراکز شهرستان سلطانیه و ایجرود باشیم.

حضرت آیت الله خاتمی ضمن تقدیر از گزارشات و عملکرد دستگاههای زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی در استان گفت : نوع برخوردها با ارباب رجوع در ادارات باید مناسب باشد تا اربابان واقعی این خدمتگذاران بتوانند به خادم خود اطمینان و اعتماد کنند.

ایشان در خصوص مسئولیت های این شورا بیان نمود :این مسئولیت ها به دو صورت اختیاری و غیرمترقبه تقسیم میشود. در مأموریت های اختیاری از شما درخواست میشود با سرکشی های منظم به پروژه ها و حوزه استحفاظی با رفع موانع کوچک از بروز حوادث ناگوار و هزینه های بالا جلوگیری بعمل آید. در حواث غیر مترقبه مانند سیل، زلزله و نزولات آسمانی ایثارگرانه و مسئولیت پذیر باشید.

در پایان ایشان توفیق خدمت را از خداوند متعال برای تمامی کارکنان شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان زنجان مسئلت نمود.

کد: 3468
نویسنده خبر: هواشناسی زنجان
 
تصاویر مرتبط
  • دیدارمدیرکل هواشناسی استان زنجان با امام جمعه و نماینده محترم ولی فقیه در استان
امتیاز بندی